Cenník novorodeniatka

Konečne sa stretávate so svojím pokladom, ktorý ste nosili pod srdcom toľké mesiace. Beriete to krehké malé telíčko do svojich rúk, bozkávate malý noštek, vlásky… Bábätká sa veľmi rýchlo menia a váš drobček bude už o pár dní iný, väčší… Na fotografiách si spomienky na tieto prvé chvíle zachováte na dlhé roky a časom si prostredníctvom nich budete pripomínať, že aj vaše bábätko bolo kedysi také maličké a krehké…

Novorodenecké fotografie sú tie najkrajšie zachytené spomienky spojené s vaším bábätkom. V tomto veku sú ešte spinkavé, sú im prirodzené polohy v klbku ako sú zvyknuté z vášho bruška a každý ich zachytený úsmevík vám bude ešte dlho vytvárať dobrú náladu

Som certifikovaná novorodenecká fotografka svetovej asociácie APNPI (Accredited professional newborn photographers international), robím aj novorodenecké fotokurzy pre ďalších fotografov, takže vaše bábätko bude u mňa v tých najlepších rukách. Novorodeniatka fotím medzi 6-tym a 10-tym dňom od narodenia (max. do 14-tich dní). Rezervujte si svoj termín preto prosím čo najskôr, ideálne ešte počas tehotenstva (predbežný termín, konkrétny dátum si dohodneme po narodení bábätka).

Fotenie prebieha v uvoľnenej atmosfére v ateliéri. Mám všetky potrebné vecičky na fotenie, takže nemusíte nosiť alebo kupovať nič špeciálne. Rekvizity, oblečenie, čelenky, čiapočky, to všetko máte v cene fotenia na zapožičanie zadarmo
Bábätká fotím s čo najväčším dôrazom na bezpečnosť pri prirodzenom svetle (žiadne blýskanie). Každé bábätko je iné a nie so všetkými sa dajú spraviť niektoré polohy. Obrázok, ktorý sa vám veľmi páči, sa pokúsim vytvoriť, ale beriem ho skôr ako inšpiráciu, mám svoj vlastný štýl a farebnosť fotiek, ktoré si môžete pozrieť v mojom portfóliu.

Môžete si vybrať z týchto novorodeneckých balíčkov:

Podrobnosti nájdete pod tabuľkou.

mini

120 €

5 upravených fotografií
vytlačených aj na stiahnutie

Fotenie bábätka cca 1 hodinu v mojom fotoštúdiu. 1-2 foto-scénky. Fotenie len bábätka samotného. Nezahŕňa fotenie so súrodencom alebo rodičmi.
– 5 vyretušovaných fotografií (aj v tlačenej podobe o rozmere 13x18cm, aj zaslané elektronicky na stiahnutie do počítača vo farebnej aj čiernobielej verzii)

simple

160 €

10 upravených fotografií
3 kartičky o narodení
vytlačených aj na stiahnutie

Fotenie bábätka cca 2-3 hodiny v mojom fotoštúdiu. 2-3 foto-scénky. Fotenie bábätka samotného aj s rodičmi.
– 10 vyretušovaných fotografií(aj v tlačenej podobe o rozmere 13x18cm, aj zaslané elektronicky na stiahnutie do počítača vo farebnej aj čiernobielej verzii)
3 kartičky o narodení

super

220 €

20 upravených fotografií
3 kartičky o narodení
vytlačených aj na stiahnutie

Fotenie bábätka cca 2-3 hodiny v mojom fotoštúdiu. 2-4 foto-scénky. Fotenie bábätka samotného, so súrodencom (ak má) a aj s rodičmi.
– 20 vyretušovaných fotografií (aj v tlačenej podobe o rozmere 13x18cm, aj na stiahnutie vo farebnej aj čiernobielej verzii)
3 kartičky o narodení

komplet

320 €

všetky fotografie z galérie
20 upravených fotografií
3 kartičky o narodení
1 fotoobraz na dreve

Fotenie bábätka cca 2-3 hodiny v mojom fotoštúdiu. 2-4 foto-scénky. Fotenie bábätka samotného, so súrodencom (ak má) a aj s rodičmi.
Všetky fotografie z fotenia v elektronickej podobe v základnej úprave bez retuše (viac ako 50 fotografií) na stiahnutie plus z nich 20 vami vybratých vyretušovaných fotografií (aj v tlačenej podobe aj v elektronickej podobe) – tlačené fotografie sú o rozmere 13x18cm. Na stiahnutie budú vyretušované fotografie aj vo farebnej aj v čierno-bielej verzii.
3 kartičky o narodení
1 foto na dreve 20×14,5 cm

autentic

190 €

fotenie u vás doma
30-50 fotografií

Fotenie bábätka u vás doma voľným nepózovaným štýlom, aby vznikli čo najviac autentické spomienky. Fotenie bábätka samotného, so súrodencom (ak má) a aj s rodičmi.
Dostanete celú galériu fotiek v základných úpravách bez retušovania. Fotky budú vo farebnej aj v čierno-bielej verzii (30 až 50ks, počet je individuálny a závisí od bábätka). Fotografie budú dostupné na stiahnutie online do týždňa od fotografovania.
Cestovné náklady mimo Zvolena si účtujem 0,30€/prejdený km.

Čo si doniesť so sebou na fotenie

– pár bavlnených plienok na odgrgnutie a pod.
– čistú plienku, akú pre bábätko používate (pampers a pod.)
– dečku alebo zavinovačku
– v prípade, že bábätko nie je kojené, viac dávok mliečka ako obvykle
– cumlík Bábätko v deň fotenia nenatierajte a nekrémujte (ani zadoček)

Ráno pred cestou na fotenie mu plienočku zapnite len zľahka, aby nebola otlačená. Oblečte mu prosím body so zapínaním vpredu (nie vyzliekacie cez hlavičku). Bábätko je ideálne nakŕmiť po príchode do ateliéru.
Na spoločné fotenie sú pekné jednofarebné tričká/tielka (pre rodičov a súrodencov). Vhodná je biela, krémová alebo pastelové farby, vyhýbajte sa prosím tričkám s nápismi a vzormi. Pre istotu si zbaľte aj nejaké náhradné veci, bábätko pri fotení občas ociká aj rodičov

Na fotografie sa vzťahuje autorský zákon, takže nie je povolené ich ďalej akokoľvek upravovať.
Fotografie vám doporučujem pre istotu zálohovať, sama zálohujem odovzdané zákazky po dobu 12 mesiacov.

Cenník je platný na rezervácie od 01.01.2022.

Kontaktujte ma

tel: 0907 131 454
e-mail: foto@mspodniakova