Cenník novorodeniatka

Konečne sa stretávate so svojím pokladom, ktorý ste nosili pod srdcom toľké mesiace. Beriete to krehké malé telíčko do svojich rúk, bozkávate malý noštek, vlásky… Bábätká sa veľmi rýchlo menia a váš drobček bude už o pár dní iný, väčší… Na fotografiách si spomienky na tieto prvé chvíle zachováte na dlhé roky a časom si prostredníctvom nich budete pripomínať, že aj vaše bábätko bolo kedysi také maličké a krehké…

Novorodenecké fotografie sú tie najkrajšie zachytené spomienky spojené s vaším bábätkom. V tomto veku sú ešte spinkavé, sú im prirodzené polohy v klbku ako sú zvyknuté z vášho bruška a každý ich zachytený úsmevík vám bude ešte dlho vytvárať dobrú náladu

Som certifikovaná novorodenecká fotografka svetovej asociácie APNPI (Accredited professional newborn photographers international), robím aj novorodenecké fotokurzy pre ďalších fotografov, takže vaše bábätko bude u mňa v tých najlepších rukách. Novorodeniatka fotím medzi 6-tym a 10-tym dňom od narodenia (max. do 14-tich dní). Rezervujte si svoj termín preto prosím čo najskôr, ideálne ešte počas tehotenstva (predbežný termín, konkrétny dátum si dohodneme po narodení bábätka).

Fotenie prebieha v uvoľnenej atmosfére v ateliéri. Mám všetky potrebné vecičky na fotenie, takže nemusíte nosiť alebo kupovať nič špeciálne. Rekvizity, oblečenie, čelenky, čiapočky, to všetko máte v cene fotenia na zapožičanie zadarmo.
Bábätká fotím s čo najväčším dôrazom na bezpečnosť pri prirodzenom svetle (žiadne blýskanie). Každé bábätko je iné a nie so všetkými sa dajú spraviť niektoré polohy. Obrázok, ktorý sa vám veľmi páči, sa pokúsim vytvoriť, ale beriem ho skôr ako inšpiráciu, mám svoj vlastný štýl a farebnosť fotiek, ktoré si môžete pozrieť v mojom portfóliu.

Môžete si vybrať z týchto novorodeneckých balíčkov:

Podrobnosti nájdete pod tabuľkou.

mini

120 €

5 upravených fotografií
vytlačených aj na stiahnutie

Tento balíček je potrebné nahlásiť vopred.
Fotenie len bábätka samotného, nezahŕňa fotenie so súrodencom alebo rodičmi. Cca 30min fotenia.
– 5 vyretušovaných fotografií (aj v tlačenej podobe o rozmere 13x18cm, aj zaslané elektronicky na stiahnutie do počítača vo farebnej aj čiernobielej verzii)

 

 

 

 

 

simple

160 €

10 upravených fotografií
3 kartičky o narodení
vytlačených aj na stiahnutie

Fotenie bábätka samotného aj s rodičmi (ak sa chcú fotiť). Cca 60min fotenia.
– 10 vyretušovaných fotografií(aj v tlačenej podobe o rozmere 13x18cm, aj zaslané elektronicky na stiahnutie do počítača vo farebnej aj čiernobielej verzii)

 

 

 

 

 

 

super

220 €

20 upravených fotografií
3 kartičky o narodení
vytlačených aj na stiahnutie

Fotenie bábätka samotného, so súrodencom (ak má) a aj s rodičmi. Cca 1-2 hodiny fotenia.
– 20 vyretušovaných fotografií (aj v tlačenej podobe o rozmere 13x18cm, aj na stiahnutie vo farebnej aj čiernobielej verzii)

 

 

 

 

 

komplet

320 €

všetky fotografie z galérie v základnej úprave
20 vyretušovaných fotografií
3 kartičky o narodení
1 fotoobraz na dreve 20x14cm

Fotenie bábätka samotného, so súrodencom (ak má) a aj s rodičmi.
– Všetky fotografie z fotenia v elektronickej podobe v základnej úprave bez retuše (viac ako 50 fotografií) na stiahnutie plus z nich 20 vami vybratých vyretušovaných fotografií (aj v tlačenej podobe aj v elektronickej podobe) – tlačené fotografie sú o rozmere 13x18cm. Na stiahnutie budú vyretušované fotografie aj vo farebnej aj v čierno-bielej verzii.

real

110 €

10 nepózovaných fotografií
vytlačených aj na stiahnutie

Tento balíček je potrebné nahlásiť vopred.
Fotenie bábätka samotného, so súrodencom (ak má) a aj s rodičmi. Bez retuše, presne také aké reálne je…

Tie najkrajšie reálne zábery, aby ste nikdy nezabudli na prvé spoločné chvíle. Fotografie dostanete aj v elektronickej aj vo vytlačenej podobe. Cca 30-60min fotenia.

Ukážka REAL balíčku:

Ukážku pózovaných balíčkov nájdete v mojom portfóliu TU.

Kontaktujte ma

tel: 0907 131 454
e-mail: foto@mspodniakova